modna bizuteria slubnaŚlubne trendy 2012 roku

Moda ślubna nieustannie ewoluuje, a to porzucamy welon i zakładamy kapelusz, lub wpinamy kwiat we włosy, śnieżnobiałą suknię zastępujemy suknią w kolorze ecru, czasem przełamujemy ją czarnym dodatkiem lub puszczamy wodze fantazji i decydujemy się np. na kolor czerwony. Rezygnujemy z rękawiczek, podwiązek, a nawet z tradycyjnego koka. Jest jednak coś, co pozostaje niezmienne, to miłość do pereł, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularną i nieodłączną częścią wizerunku Panny Młodej.

Kobiety chętnie zakładają biżuterię z pereł i nie jest w stanie powstrzymać je nawet powszechnie znany przesąd wieszczący nieszczęście w dniu ślubu, a w przyszłości łzy. Jak jednak można oprzeć się magii pereł, która potrafi uczynić piękną każdą Panią Młodą. Kobiety biorą pod uwagę nie tylko ich uroczy wygląd, ale i uniwersalność, można je połączyć zarówno z klasycznym stylem, jak i awangardowym. Pasują do każdego typu urody i każdej stylizacji.

Za najmodniejszą biżuterię ślubną roku 2012 uznano właśnie perły. Ten fakt nikogo nie dziwi, przecież to najbardziej kobieca biżuteria. W sezonie ślubnym 2012 występują nie tylko w połączeniu ze srebrem, czy złotem, ale także wstążkami, nierzadko kolorowymi i motywem kwiatowym.

Perły już dawno przestały pełnić rolę niepozornego i obowiązkowego dodatku dla starszych pań, a stały się synonimem nowoczesnego wizerunku. Zauważamy je na ulicy w codziennych stylizacjach, zakładają je ludzie show biznesu, prezenterki w telewizji, a także Panie Młode z całego świata. Nawet jeśli w następnych latach biżuteria z pereł nie zostanie okrzyknięta jako najmodniejsza, dla większości osób będzie niezmiennie zajmować zaszczytne miejsce na podium.