O marce Michael Kors

O marce Michael Kors

Opublikowano przez Redaktor

Michael Kors to znany na całym świecie, wielokrotnie nagradzany projektant luksusowych ubrań i akcesoriów. Jego firma założona w 1981 roku, produkuje szeroką gamę produktów: ubrania. akcesoria, obuwie, zegarki i biżuterię, a nawet zapachy. Prestiżowe sklepy Michael Kors znajdują się w metropoliach całego świata, m.in. w Nowym Jorku, Chicago, Londynie, Mediolanie, Paryżu, Dubaju, Tokio i Hong Kongu.

Projekty Michaela Korsa doceniają gwiazdy na całym świecie. Ubrania i dodatki amerykańskiego projektanta nosiły m.in: Michelle Obama, Melania Trump, Blake Lively, Kate Middleton, Jenifer Lopez czy choćby Heidi Klum. Aktualnie założyciel marki Michael żyje w szczęśliwym małżeństwie ze swoim partnerem Lance Le Pere. Projektant nadal przedstawia światu swoje kolekcje. Często łączy w nich styl sportowy i najwyższej jakości materiały.

W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie, znajdziecie Państwo m.in. wysokiej klasy, elegancką i stylową biżuterię MICHAEL KORS. Możemy śmiało powiedzieć, że bransoletki, kolczyki i pierścionki MICHAEL KORS są idealnymi produktami dla Klientów wymagających, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą i cenią sobie nie tylko atrakcyjny design, ale także doskonałą jakość. Biżuteria MICHAEL KORS wyróżnia się wyjątkowym stylem, elegancją i klasą. Jesteśmy przekonani, że biżuteria MICHAEL KORS sprosta Państwa wymaganiom i stanie się miłym akcentem dopełniającym całość Waszego wizerunku.

 

Sprawdź naszą ofertę od Michael Kors