Broszka jako idealny dodatek

Broszka jako idealny dodatek

Opublikowano przez Redaktor

Nie ma chyba kobiety, która nie lubiłaby biżuterii. W damskich szkatułkach dostrzec można kolczyki, bransoletki, wisiorki. Coraz częściej znajdują się w nich także broszki, które przez wiele lat były zapomniane. Jeszcze nie tak dawno kojarzyły się nam z własnymi babciami. Dzisiaj wpinają je w ubrania również młode kobiety.

W salonach jubilerskich znaleźć można mnóstwo broszek, dzięki czemu każda kobieta ma szansę na wyszukanie modelu idealnie dopasowanego do własnego gustu, stylu i okazji. Broszka okazuje się być świetnym dodatkiem do stroju w każdym stylu. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni model.

Jak nosić broszki?

Wiele kobiet – zwłaszcza tych młodych – zastanawia się nad tym, jak nosić broszki, aby wyglądać naprawdę dobrze. Każda przedstawicielka płci pięknej, która szuka informacji na ten temat może sięgnąć do naszego artykuły http://blog.fugart.pl/jak-nosic-broszki/. Przedstawiamy w nim zasady noszenia broszek, a także prezentujemy znane ze szklanego ekranu kobiety, które broszki pokochały.

Broszka idealna do żakietu

Chcesz ożywić może nieco nudny żakiet? Postaw właśnie na broszkę. Wystarczy wpiąć ją w klapę żakietu lub marynarki, aby zyskał on całkiem nowy wygląd. Można stawiać na modele kontrastowe w stosunku do tkaniny lub takie, które są takie same. Wybrane rozwiązanie uzależnione jest od własnego gustu oraz tego, czy lubimy zwracać na siebie uwagę.

Broszka wpięta w szalik

To prawdziwa klasyka noszenia broszki. Właśnie ten element biżuterii wykorzystywały często nasze babcie. Obecnie niezwykle modne są obszerne szale i chusty. Broszka może stać się nie tylko ich fantastyczną ozdobą, ale również sprawić, że wykonane precyzyjnie wiązanie nie rozpadnie się na wietrze. Broszka skutecznie przytrzyma materiał, a jednocześnie podkreśli jego urok. To najprostszy sposób, aby wyglądać doskonale nawet wtedy, kiedy naszą szyję skutecznie zakrywa gruby szal lub chusta.

Broszka do sukni wieczorowej

To rozwiązanie dozwolone tylko wówczas, kiedy suknia nie jest zbyt mocno zdobiona. Broszki idealnie sprawdzają się w przypadku sukienek prostych i pozbawionych zbędnych ozdobników. Warto wpinać je na przykład w klasyczne małe czarne. W przypadku sukienek z bogatymi zdobieniami lepiej ograniczyć biżuterię. Broszka nie będzie więc dobrym rozwiązaniem.

Broszka na golfie

Wiele kobiet nawet nie wie, jak świetnie wygląda broszka o prostym kształcie wpięta w golf. Prosty golf zyskuje wówczas zupełnie inny wygląd. Takim niewielkim dodatkiem można stworzyć ciekawą stylizację, która pozbawiona będzie nudy i banału. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby dopasować styl broszki do tego, co mamy na sobie. Świetnie prezentują się zestawienia retro, do których dodana jest broszka w nieco babcinym stylu.

Broszki to świetny pomysł na urozmaicenie własnego wyglądu. Z ich pomocą można skutecznie ożywić każdą stylizację. Dobrze dobrana broszka podkreśli nie tylko ubiór, ale również urodę osoby, która zamierza ją nosić. To z całą pewnością biżuteria godna uwagi – warto mieć ją w swojej szkatułce.