Biżuteria Swarovski dla nauczycielek

Biżuteria Swarovski dla nauczycielek

Opublikowano przez Redaktor

Zawód nauczyciela to jeden z tych zawodów, którzy wymaga stosownego dress codu. Z jednej strony nauczyciel powinien wyglądać elegancko, a z drugiej powinien być obdarzony nutką młodzieńczości. Jak zatem wybrać optymalny strój i jak dopasować go do całej stylizacji biżuterię?

Jak powinny ubierać się do pracy nauczycielki?

Przede wszystkim ubiór nauczyciela nie powinien być ekstrawagancki. Najlepiej by był stosunkowo skromny, a jednocześnie elegancki i wygodny. Inspiracją dla ubioru nauczycielek mogą być materiałowe spodnie, gustowna spódnica – jednak nie krótsza niż do kolan, żakiet czy koszula. Te ostatnie możemy zestawić np. z jeansami. Taka odzież bazowa jest niezwykle praktyczna i można z niech tworzyć różnorodne stylizacje. Będąc nauczycielkami powinnyśmy unikać bluzek ze zbyt dużym dekoltem, minispódniczek czy koszulek odsłaniających brzuch. Podkreśleniem każdej stylizacji będzie dopasowana do niej biżuteria.

Jaką biżuterię wypada nosić nauczycielkom?

Podobne zasady obowiązują podczas noszenia przez nauczycielki biżuterii. Ta nie powinna zbytnio rzucać się w oczy i rozpraszać uwagi uczniów od poruszanych na lekcji zagadnień. Warto także dopasować ją do ubioru. Jeśli jest on skromny, możemy pokusić się o nieco większe dodatki. Jeśli jednak nasza odzież sama w sobie ma już elementy ozdobne, np. geometryczne czy wielobarwne wzory, możemy dobrać do niej np. proste kolczyki lub bransoletkę. Z kolei nauczycielki opiekujące się najmłodszymi dziećmi, m.in. w przedszkolu powinny unikać noszenia biżuterii albo ograniczyć ją do takich modeli, które nie będą stanowić ewentualnego zagrożenia dla dzieci, np. w przypadku zagubienia elementów biżuterii i możliwości połknięcia przez dziecko.

Biżuteria Swarovski dla nauczycielki – dlaczego warto?

Kwintesencją wyrafinowanego piękna, nutki elegancji i dopasowania jest biżuteria Swarovski. Dlatego idealnie będzie komponować się u nauczycielek jako dopełnienie całości stylizacji. Marka Swarovski jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek na rynku, a ponadczasowa biżuteria i akcesoria z dodatkiem kryształków Swarovskiego potrafią wydobyć z kobiety jej największe piękno.

Biżuteria Swarovski i cenne detale u nauczycielek

Biżuteria Swarovski jest w stanie podkreślić osobowość nauczyciela i wydobyć jego cechy. Ważne jednak by była wzorowa dobrana do całej stylizacji. Nauczycielki mogą pozwolić sobie również na makijaż – najlepiej by był on także był delikatny i podkreślał kobiecą urodę. Istotne są też zadbane dłonie, a zwłaszcza ich paznokcie. Nauczycielki z powodzeniem mogą je sobie pomalować, najlepiej jednak na perłowe barwy.

Biżuteria jako prezent dla nauczycielek

Dzień Edukacji Narodowej czy zakończenie roku szkolnego są jednymi z tych okazji, kiedy uczniowie w podzięce za trud wychowania, przygotowują dla swoich nauczycieli prezenty. Jedną z inspiracji może być biżuteria. Będzie to trafiony pomysł zwłaszcza dla tych pań, które lubią otaczać się eleganckimi błyskotkami. Taki prezent na pewno wzruszy nauczyciela i wielokrotnie będzie dla niego cenną sentymentalna pamiątką.

Przede wszystkim, będąc nauczycielkami powinnyśmy ubrać się tak, aby czuć się w pełni komfortowo zachowując przy tym elegancję i stosowność.