Biżuteria na wieczorne wyjście

Biżuteria na wieczorne wyjście

Opublikowano przez Redaktor

Nic tak nie zdobi kobiety i nie podkreśla jej urody jak piękna biżuteria. Wybierając biżuterię, koniecznie zwróć uwagę na to, aby swoim charakterem pasowała zarówno do okazji, jak i do pozostałych elementów stylizacji, makijażu i fryzury.

Jeśli jesteś filigranową kobietą, o delikatnym typie urody, unikaj masywnych naszyjników i pierścionków. Taka biżuteria będzie wyglądać znacznie lepiej na wyższych, czy nieco okrąglejszych paniach. Warto także dobrać kolczyki, pasujące swoją formą do kształtu twarzy – dłuższe, wiszące kolczyki będą świetne do okrągłej czy kwadratowej twarzy, wydłużając i wysmuklając ją optycznie, niewielkie, okrągłe kolczyki świetnie sprawdzą się w przypadku twarzy smukłych i pociągłych.

Świetnym pomysłem na wieczorne wyjście może okazać się bogato zdobiona biżuteria z dodatkiem kamieni szlachetnych. Pamiętaj jednak o tym, że aby nie wyglądać karykaturalnie zakładając naszyjnik i kolczyki, zrezygnuj z bransolety, czy intensywnych w swojej formie pierścionków. W doborze biżuterii chodzi przecież o to, aby podkreślić swoją urodę, a nie przebrać się za kogoś, kim nie jesteśmy. Jeśli to możliwe, spróbuj dobrać kolor kamieni do koloru swoich oczu – podkreśli to ich barwę i z pewnością doda Ci blasku. Zielone kampanie będą idealne do piwnych oczu, fioletowe do niebieskich, a brązowe do zielonych.

Jeśli zależy Ci na niezapomnianym efekcie, świetnym pomysłem będzie naszyjnik, który w komplecie z kolczykami z pewnością nie pozwoli Ci przejść niezauważoną.

To doskonały zestaw dla Pań, które lubią na sobie skupiać uwagę innych i nie boją się błysków fleszy.

Klasyką wśród szlachetnych kamieni niezaprzeczalnie są perły. Wybierając je, jako dodatek do wieczorowej sukni pamiętaj o tym, że musi ich być dużo. Wybierając bransoletkę z pereł, warto dobrać do niej jeszcze jeden efektowny dodatek.

Świetnym pomysłem może okazać się broszka:

albo naszyjnik:

Wybierając perły, nie zapominaj o tym, żeby do ciemnej kreacji wybierać perły w tym samym kolorze, natomiast do jasnej sukni – białe lub kremowe. Perłowe dodatki sprawią, że będziesz wyglądać klasycznie i gustownie. Jeśli zależy Ci na takim wizerunku – perły będą strzałem w dziesiątkę.

Jeśli Twoja wieczorowa kreacja jest bogato zdobiona, dobrze dobrać do niej nieco delikatniejszą biżuterię. W końcu nie chodzi o to, aby wyglądać jak choinka. Świetnym pomysłem może być delikatny, złoty pierścionek z brylantem:

W zestawie z kolczykami w podobnym stylu:

Złoto, dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi stanowi doskonały dodatek do większości wieczorowych kreacji i z powodzeniem można je nosić, nie narażając się na modową wpadkę. Warto pamiętać jedynie o tym, aby nie łączyć go ze srebrem.